Je 26.6.2026 a to je poslední den letošního školního roku, a s ním přicházejí i chvíle plné emocí, loučení s našimi deváťáky.

Milí deváťáci, v září se rozlétnete na nové střední školy a učiliště. Přejeme Vám na této Vaší cestě hodně štěstí, odvahy a správných rozhodnutí. Věříme, že ve světě nezabloudíte a že na čas, strávený u nás, budete rádi vzpomínat. Naše dveře pro Vás zůstávají vždy otevřené.