Od 1.9.2021 připravujeme otevření vlastní montessori Mateřské školy Na rovině v České Třebové, v pronajatém objektu ZŠ Lhotka čp.98 – v přízemí.

V současné době se připravují doklady na MŠMT, protože půjde o akreditovanou mateřskou školu.

Zřizovatelem mateřské školy je školská právnická osoba založená fyzickými subjekty Mgr.Janou Chaloupkovou a Slavomírou Petrovou.

Jedná se tedy o soukromou mateřskou školku, v níž školné – příspěvek na předškolní vzdělávání hradí rodiče (zákonní zástupci) dětí, k úhradě provozních nákladů, prostřednictvím Spolku RUKA 8, z.s., na základě trojstranné smlouvy k zajištění předškolní výuky a úhrady provozních nákladů.

Výše školného není dosud stanovena, budeme vás v nejbližším čase informovat.

V průběhu měsíce května budou probíhat zápisy dětí do mateřské školy. Pro velký zájem prosím všas kontaktujte p. Slavomíru Petrovou na tel. 736 535 229, případně e-mailem: spetrova@seznam.cz a sjednejte si s ní informační schůzku.

Musíme dodržovat veškerá nařízení v oblasti epidemiologických opatření, věříme, že v září budeme mít vaše děti ve školce a vy budete moci navštěvovat svá zaměstnání. Držme si vzájemně palce, dodržujme všechna nařízení, ale buďme v pohodě a beze strachu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *